Wyprzedaże gier PC, PS4 i Xbox One w Euro, MediaMarkt i Media Expert

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Zobaczcie, co można obecnie kupić na wyprzedażach w kilku dużych elektromarketach. W ofercie m.in. Assassin’s Creed: Odyssey, The Division 2 czy Battlefield 5.

Jak widać, na świątecznych wyprzedażach promocje się nie skończyły i niektóre sklepy nadal skreślają wysokie ceny, zastępując je nieco niższymi. Czy możemy mówić o dużych okazjach? Zerknijcie na poniższe listy i oceńcie sami.

MediaMarkt i akcja „Dwie gry w cenie jednej”

MediaMarkt odpala promocję na wybrane gry z serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki. Kto wybierze 2 tytuły, 1 z nich dostanie za darmo. A co do wyboru?

Akcja obowiązuje do 31 stycznia, wszystkie szczegóły na jej temat znajdziecie w tym miejscu – „Dwie gry w cenie jednej”.

Wyprzedaż gier w RTV Euro AGD

RTV Euro AGD przecenia sporo nowszych tytułów i pełną listę znajdziecie w tym miejscu (przewińcie niżej, na zakładkę Gaming). Poniżej dajemy natomiast bezpośrednie linki do kilku propozycji:

Wyprzedaż gier w Media Expert

Na koniec oferta z Media Expert. Poniżej wybrane promocje, a pełna lista przecenionych gier do przejrzenia w tym miejscu (w zakładce Konsole i Gry).

Sądzicie, że warto coś brać z powyższych promocji?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się