Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Deathloop

Wszystkie gry i dodatki 14% taniej! Ekskluzywny rabat na zakupy w Eneba

2021-09-16 10:00:00

Dni do końca okazji Aktualizacja:

Zapraszamy na tanie granie, czyli kolejną wspólną akcję PlanetaGracza oraz Eneba. Proponujemy Wam kod zniżkowy na cały asortyment sklepu. Wszystko taniej o 14 procent!

Z ekskluzywnym kodem zniżkowym „PLANETAG914” zaoszczędzicie na zakupach w Eneba aż 14 procent i kodzik działa w zasadzie na wszystko. Poniżej znajdziecie wybrane gry na PC z oferty keyshopu, lecz to tylko przykłady. Kto szuka czegoś innego, niech po prostu wbija na Eneba i kupuje co dusza zapragnie.

WAŻNE – kod jest przeznaczony tylko dla czytelników PlanetaGracza.pl i działa jedynie po przejściu na Eneba z poniższego linku. Może się jednak zdarzyć, że kod nie zadziała, ponieważ macie zapisane w przeglądarce ciasteczka z innych serwisów. Rozwiązanie jest proste – należy uruchomić przeglądarkę w trybie incognito lub wyczyścić ciasteczka.

Gry PC w promocji – wybrane tytuły z Eneba:

Kod rabatowy PLANETAG914 jest ważny do 16 września 2021 r. do 10:00.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się