Sekiro: Shadows Die Twice na PS4 i Xbox One w niezłej promocji

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Chcecie kupić jedną z najlepszych gier minionego roku w naprawdę dobrej cenie? Sekiro: Shadows Die Twice w promocji!

Sekiro: Shadows Die Twice na PS4 i Xbox One kupicie teraz w wersji pudełkowej za 124,99 zł, nie płacąc ani grosza za wysyłkę. Taka oferta obowiązuje obecnie w dwóch elektromarketach i chętni na zakupy znajda linki poniżej. Warto wspomnieć, że Sekiro: Shadows Die Twice to fenomenalna gra od studia FromSoftware, która przenosi nas do alternatywnej wersji XVI-wiecznej Japonii. Średnia ocen z 76 recenzji na PS4 wynosi 90/100, a w przypadku Xbox One, średnia z 31 recenzji to 91/100 (podajemy za Metacritic). naprawdę warto mieć ten tytuł w swojej bibliotece!

Sekiro: Shadows Die Twice to nowy tytuł studia FromSoftware, twórców serii Dark Souls. Znajdź swoją drogę do zemsty w tej nowej przygodowej grze akcji. W grze wcielasz się w rolę „jednorękiego wilka” – zhańbionego, okaleczonego wojownika, który cudem uniknął śmierci. Zobowiązany chronić młodego panicza, potomka prastarego rodu, staje się on celem wielu bezlitosnych wrogów, w tym członków klanu Ashina. Gdy panicz zostaje schwytany, nic nie powstrzyma Sekiro przed wyruszeniem w niebezpieczną podróż w poszukiwaniu honoru – nawet śmierć. Poznaj Japonię okresu Sengoku z końca XVI wieku, kiedy to między życiem a śmiercią trwał nieustający konflikt, i staw czoło potężnym przeciwnikom w mrocznym, pokręconym świecie. Wykorzystaj cały arsenał śmiercionośnych narzędzi protetycznych i potężnych umiejętności ninja, przekradając się obok wrogów, przemieszczając się alternatywnymi ścieżkami i biorąc udział w krwawych walkach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się