PS-Plus

PS Plus luty 2021 – data ogłoszenia oferty i abonament najtaniej

160.69 zł

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Oferta PS Plus luty 2021 zostanie ujawniona w całości już za kilka dni, a my podpowiadamy, gdzie obecnie kupicie abonament na 12 miesięcy najtaniej.

Oferta PS Plus luty 2021 wciąż jest tajemnicą (poza jedną ujawnioną grą), podczas gdy posiadacze konsol Xbox wiedzą już, że Games with Gold luty 2021 będzie niezwykle atrakcyjne. Czy Sony przebije konkurencję? Czekamy z niecierpliwością, a jakby nie było, tani abonament na 12 miesięcy (region PL) zawsze się przyda, jeśli kończy się Wam subskrypcja i chcecie ją przedłużyć:

PS Plus 12 miesięcy PL najtaniej – promocja:

PS Plus luty 2021 – kiedy poznamy gry na PS4?

Oferta PlayStation Plus na luty będzie zawierać jedną grę na PlayStation 5 oraz dwie produkcje na PS4. Tytuł na nową generację jest już znany i chodzi o Destruction AllStars, Cóż to takiego? Przypominamy poniżej.

Wielką niewiadomą są natomiast gry na PS4 z oferty PS+ na luty i te poznamy w środę poprzedzająca pierwszy wtorek miesiąca, zatem szykujcie się na wielkie ogłoszenie w środę 27 stycznia o godzinie 17:30. Pełną ofertę opublikujemy tuż po jej prezentacji.

  • Destruction AllStars – PS5
  • ? – PS4
  • ? – PS4

PS Plus luty 2021 – gra na PS5 – Destruction AllStars

Destruction AllStars od studia Lucid Games to gra oparta na autach i zniszczeniu. Bierzemy udział w futurystycznych zawodach, gdzie naszym jedynym celem jest destrukcja i przetrwanie.

Wszystko toczy się na wielkich arenach, po których śmigamy wybranym pojazdem posiadającym unikatowe zdolności. Jeden samochód zapewni nam niezwykłą sterowność, inny z kolei potrafi przeskoczyć przeciwnika, a nasz kierowca wyrzuca oponenta zza kółka i przejmuje jego maszynę. Pojazdów ma być kilkadziesiąt, więc będzie w czym przebierać.

Deweloper obiecuje kampanię fabularna dla jednego gracza, gdzie poznamy historie poszczególnych kierowców. Będzie oczywiście również multiplayer oraz sezonowe wydarzenia.

PlayStation Plus luty 2021 – kiedy pobierzemy gry?

Gry z oferty na luty będziemy mogli pobierać od 2 lutego. Do tego czasu możemy przypisywać do swojej biblioteki tytuły z oferty PS+ styczeń 2021, a w niej:

  • Maneater (wersja PS5)
  • Shadow of the Tomb Raider
  • Greedfall
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się