PS Plus kwiecień 2020 w tym tygodniu, a teraz oferta na najtańszy abonament

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

W tym tygodniu Sony ujawni gry na PS4, jakie znajdziemy w ofercie PS Plus kwiecień 2020. Nieoficjalnie to Uncharted 4 oraz DiRT Rally 2.0, lecz czy przeciek się potwierdzi? Oczekując na oficjalną listę podpowiadamy, gdzie kupić abonament PS+ na 12 miesięcy najtaniej.

[Aktualizacja]

Sony potwierdza gry na PS Plus kwiecień 2020. Tutaj oficjalny zwiastun!

[Oryginalna wiadomość]

Uncharted 4 Krez Złodzieja oraz DiRT Rally 2.0PS Plus kwiecień 2020 to wciąż nieoficjalna oferta i nie wiadomo, czy Sony ostatecznie potwierdzi wspomniane tytuły. Zanim się to stanie (poniżej konkretna data i godzina ujawnienia kwietniowego PS+) sprawdzamy, gdzie obecnie można dostać najtańszą subskrypcję na rocznego Plusa. Tym razem bardzo podobne i najniższe ceny proponują oba sklepy – Eneba i CD Keys. Znajdziemy tam abonament na region Polski, a zakupiony klucz otrzymamy na maila zaraz po dokonaniu wpłaty.

PS Plus na 12 miesięcy – subskrypcja najtaniej

Pamiętajcie, że powyższe ceny obowiązywały w chwili publikacji newsa i mogą ulec zmianie.

PS Plus kwiecień 2020 – ujawnienie w prima aprilis

Kwietniowe gry w PS+ poznamy dopiero 1 kwietnia, co wynika z harmonogramu Sony. Przypominamy, że firma podaje gry na kolejny okres w środę poprzedzającą pierwszy wtorek miesiąca. Niestety tak się składa, że pierwszy wtorek kwietnia przypada dopiero 7 dnia tego miesiąca, a poprzedzająca go środa przypada na 1 kwietnia, czyli w prima aprilis. To właśnie wtedy powinniśmy poznać nową ofertę, która zwyczajowo jest ujawniana o godzinie 17:30.

Gry z PlayStation Plus na kwiecień będziemy mogli pobierać od 7 kwietnia. Do tego czasu możemy dodawać do biblioteki gry z marcowej oferty:

  • Shadow of the Colossus (2018)
  • Sonic Forces

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się