Promocja PS4 – God of War w pudełku za 49 zł

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

God of War jeszcze przed Wami i dopiero szykujecie się do poznania przygody Kratosa i Atreusa? Warto skorzystać z trwającej promocji w jednym ze sklepów.

W RTV Euro AGD przeceniono God of War – PlayStation Hits PS4 z 79 zł na 49 zł. Promocja jest limitowana i w chwili publikacji tego newsa dostępnych było jeszcze 54 egzemplarze (połowa nakładu). Oferta obowiązuje tylko dzisiaj lub do wyczerpania promocyjnych egzemplarzy. Oto link:

God of War

Kratos wyszedł z cienia bogów i wybrał życie człowieka. Teraz musi stawić czoła nieznanej krainie, niespodziewanym zagrożeniom i wyzwaniom, które niesie ze sobą ojcostwo. Razem ze swym synem, Atreusem, rozpoczyna podróż w głąb brutalnej rzeczywistości Midgardu, by zmierzyć się z bardzo osobistym zadaniem.

  • Odwiedź mroczną krainę nieokiełznanych żywiołów, w której spotkasz przerażające stworzenia i bezlitosnych bogów prosto z kart mitologii nordyckiej.
  • Pokonuj wrogów w efektownych bliskich starciach, w których liczy się przede wszystkim taktyka i precyzja.
  • Odkryj poruszającą opowieść o ojcu i synu walczących ramię w ramię, by sprostać bardzo osobistemu wyzwaniu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się