Promocja – Get Even na PS4 w pudełku za niecałe 28 zł

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Chętni na taniutki egzemplarz polskiego Get Even w konwencji dreszczowca? Jest okazja, by kupić grę za naprawdę małą kasę.

Get Even może jakimś hitem nie jest, ale po ocenach na Metacritic widać, że gra jest całkiem dobra. Średnia z 36 recenzji to 71/100, a średnia z 80 ocen graczy, to 7.4/10. Kto jeszcze nie miał okazji zagrać, może teraz kupić tytuł w promocji Media Markt:

Get Even to gra utrzymana w konwencji dreszczowca, w której akcję śledzi się z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Stawia fundamentalne pytania dotyczące pojmowania sprawiedliwości i rzeczywistości. Gracze muszą stawić czoła przeciwnikom, zbierać wskazówki, a meandry fabuły odkrywają prowadząc dialogi oraz eksplorując interaktywne otoczenie. Za muzykę w grze odpowiada Olivier Derivière (Remember MeAssassin’s Creed IV Freedom Cry), który łączy przy tym tytule elektroniczne brzmienie z żywą muzyką symfoniczną, nagraną i zmiksowaną z zastosowaniem techniki 3D przy współpracy z orkiestrą filharmonii brukselskiej w Galaxy Studios z siedzibą w Belgii. Aranżacje Derivièra cechuje szeroka skala emocjonalna, będąca w bezpośrednim związku z wydarzeniami gry.

Cole Black budzi się w starym, opuszczonym szpitalu psychiatrycznym. Jest zdezorientowany. W jego głowie kłębią się pytania, przenikające się z mglistymi wspomnieniami. W zasadzie pamięta tylko próbę uratowania młodej dziewczyny z przytwierdzonym ładunkiem wybuchowym, przetrzymywanej w charakterze zakładniczki. Z dziwnym urządzenie odczytującym i odtwarzającym ludzkie wspomnienia, Black udaje się w podróż w głąb własnego umysłu, by odkryć prawdę o swojej przeszłości. Każdy jego krok śledzi tajemniczy Red, którego intencje trudno odgadnąć.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się