Weekendowa promocja dla graczy. GTA 5, TLoU 2, Metro Exodus, PS Plus i więcej

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

W RTV Euro AGD odpalono weekendowe promocje gamingowe. Możemy zaopatrzyć się w gry na PC i konsole oraz np. tańszy abonament PS Plus.

Czas na kolejną porcję weekendowych promocji od RTV Euro AGD. Tym razem mamy kilkanaście gier, wśród których znalazła się edycja specjalna The Last of Us 2 za 229 zł. Jest również świetne Metro Exodus na Xbox One (69 zł) oraz PC (59 zł). Do tego kilka innych tytułów oraz abonamenty. PS Plus na 12 miesięcy przeceniono o 20 zł. Tak, wiem – można znacznie, znacznie taniej, lecz jak ktoś nie lubi kupować w sklepach z kluczami, ma jakąś opcję. A kto chce więcej zaoszczędzić, niech korzysta z tego linkuPlayStation Plus Card 365 Dni (PL) PSN Klucz POLAND za 150,95 zł (cena z kodem rabatowym “PlanetaGracza”). No dobra, wracamy do RTV Euro AGD. Oto lista przecenionych produktów, wszystkie ceny z kodem: LEPIEJJAKWEEKEND

Promocja obowiązuje do 17 sierpnia, godz. 23:45, lub do wyczerpania zapasów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się