Pac-Man Championship Edition 2 za darmo na PS4 do pobrania [pricebug?]

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Kto jest fanem Pac-Man’a, może teraz zgarnąć Pac-Man Championship Edition 2 za darmo w wersji na PlayStation Store. Żadnych warunków, wystarczy kilka kliknięć.

[Aktualizacja]

Nasi czytelnicy donoszą, że gra nie jest już dostępna i przy próbie dodania jej do biblioteki pojawia się komunikat „Nie kwalifikujesz się do zakupu lub pobrania tego materiału”. Cena gry wynosi już 54 zł. Kto zdążył pobrać, ten zdążył. Widocznie chwilowe rozdawnictwo było błędem w sklepie Sony.

[Oryginalna wiadomość]

W PlayStation Store pojawiła się promocja w postaci darmowego Pac-Man Championship Edition 2. Nie wiemy, do kiedy potrwa, lecz kto zdąży dopisać grę do swojego konta, otrzyma ją za free na zawsze. Oto link do pobrania gry:

Gra została wydana na PlayStation 4 w 2016 roku i jest kolejną wariacją kultowej serii z kulką pożerającą zastępy duchów. Produkcja jest naprawdę udana i jeśli spojrzymy na Metacritic, zobaczymy średnią z 26 recenzji na poziomie 77/100.

Pac-Man Championship Edition 2 to gra dla jednego gracza, a plik w PS Store waży 2.29 GB. Tytuł posiada grafikę 3D i wynosi bieganie po labiryncie na zupełnie nowy poziom. Możemy np. stworzyć cztery kolejki duchów, aby połknąć je jednocześnie. Zobaczymy też nowe tryby, takie jak walka z czasem oraz przygoda – w tej ostatniej znajdziemy szybko uciekające owoce, wielkich złych bossów, szalone zremiksowane zasady i nie tylko.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się