Promocja – Mortal Kombat 11 Aftermath. Dodatek lub gra + dodatek na PC

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Dzisiaj premiera Mortal Kombat 11 Aftermath, który kosztuje dosyć sporo jak na dodatek – 162 zł na Steam. Chcecie taniej?

26 maja duże fabularne rozszerzenie Mortal Kombat 11 Aftermath debiutuje na komputerach oraz konsolach. Cena nie jest zbytnio zachęcająca i kto chciałby poznać nową historię nieco taniej, może zaoszczędzić około 27 zł. DLC zostało przecenione w CD Keys (jest język PL). Dodatkowo, w tym samym sklepie trwa promocja na Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection, czyli podstawową wersję zawierającą najnowsze rozszerzenie (jest język PL). Na Steam taka kolekcja kosztuje 233 zł, w CD Keys płacimy około 181 zł, oszczędzając 52 zł.

Oto pierwsze kompleksowe rozszerzenie Mortal Kombat. „Następstwa” zawierają całkiem nowy tryb fabularny z cutscenkami, który opowiada o zaufaniu i fałszu. Bóg ognia Liu Kang, nowy strażnik czasu i obrońca Ziemskiego Wymiaru, chce chronić przyszłość, o której marzy. Aby tego dokonać, musi on zyskać wsparcie nieoczekiwanych sojuszników i dobrze sobie znanych przeciwników. Rzucając na szalę swój los, gracze będą musieli zdecydować, komu mogą zaufać i kogo muszą pokonać. Napisz historię na nowo!

Mortal Kombat 11 Aftermath – co zawiera?

  • Całkiem nowy tryb fabularny z cutscenkami
  • 3 nowych grywalnych wojowników – Sheevę, Fujina oraz RoboCopa będącego postacią gościnną
  • 3 nowe zestawy skórek udostępniane z czasem

Mortal Kombat 11: Aftermath Kollection – co zawiera?

  • Gra Mortal Kombat 11
  • Mortal Kombat 11 Kombat Pack
  • Dodatek Mortal Kombat 11 Aftermath

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się