Gry za darmo na iOS i Androida. Cat Quest, Lara Croft GO oraz Monument Valley 2

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Kto lubi grać na smartfonie, może obecnie pobierać trzy naprawdę świetne produkcje za darmo.

Kolejne firmy starają się umilić graczom siedzenie w domu. Tym razem podrzucamy Wam linki do pobrania trzech mobilnych perełek, których ceny spadły do 0 zł.

Cat Quest za darmo w App Store i Google Play

Cat Quest to gra RPG w otwartym miauczystycznym świecie pełnym kotów! W trakcie poszukiwań swojej zaKICIonej siostry dajesz susa na olbrzymi KOTynent Felingard – do staroMIAUwnego świata pełnego charaKICIstycznych postaci, MIAUstorii i żarciKOTów!

Lara Croft GO za darmo w App Store i Google Play

Grę możemy pobierać za darmo do 2 kwietnia. Kto zdąży, zatrzyma ją na zawsze.

Lara Croft GO to turowa gra przygodowo-logiczna, której akcja rozgrywa się w zaginionym świecie. Odkryj ruiny starożytnej cywilizacji, poznaj pilnie strzeżone sekrety i zmierz się z zabójczymi wyzwaniami, tropiąc mit Jadowitej Królowej.

Monument Valley 2 za darmo w App Store i Google Play

Monument Valley 2 to gra logiczna, w której gracz poznaje losy matki podróżującej ze swoim dzieckiem po fantastycznym świecie. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie obu postaci przez kolejne plansze, co jest możliwe tylko wtedy, kiedy nauczymy się odpowiednio manipulować otoczeniem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się