Batman: Arkham Knight na PC za 11 zł z groszami

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Batman: Arkham Knight w wersji na pecety możemy teraz ograć za naprawdę małą kasę. Poniżej znajdziecie linki do promocji.

Batman: Arkham Knight zadebiutowało w 2015 roku i pewnie ktoś z Was jeszcze pamięta, że w przypadku wersji na PC nie był to łatwy start. Gra została jednak połatana, zatem po latach – i to za 11 zł z groszami – można nadrobić zaległości. Tytuł został przeceniony m.in. w następujących sklepach z kluczami:

Batman: Arkham Knight to wielkie ukoronowanie nagradzanej trylogii Arkham, stworzonej przez Rocksteady Studios. W opracowanej tylko na najnowszą generację konsol grze Batman™: Arkham Knight jedną z głównych ról gra batmobil zaprojektowany specjalnie na potrzeby tego wydania. Długo oczekiwany, legendarny pojazd w końcu jest interaktywnym elementem serii Arkham. Teraz gracze mogą jeszcze bardziej poczuć się jak Batman, szybować po niebie, przemykać między budynkami i pędzić ulicami Gotham. W ostatecznej rozgrywce Batman, strzegąc Gotham, zmierzy się ze Strachem na Wróble, który powrócił i wraz z innymi superprzestępcami chce na zawsze zniszczyć Mrocznego Rycerza.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się