Abonament PS Plus na rok za 129 zł na konto PSN USA

1 Dni do końca okazji Aktualizacja:

Skorzystaj z okazji

Dobry deal, ale trzeba założyć amerykańskie konto PSN. Możemy wówczas kupić PS Plus na rok za jedyne 129 zł z groszami.

Jeszcze kilka miesięcy temu mogliśmy kupić roczny abonament PS Plus na region PL za około 170 zł. Teraz najniższa oferta to 210,99 zł (link poniżej). I tak taniej niż standardowe 240 zł, lecz patrząc na promocję rocznego PS+ na region USA, możemy tylko pozazdrościć. Lecz czy jednak? Jeśli posiadamy amerykańskie konto PSN, też możemy kupić taki tani abonament i grać online na polskim koncie. Co prawda, po wygaśnięciu polskiego Plusa nie będziemy mieli dostępu do gier z PlayStation Plus dodanych na naszym regionie, lecz granie po sieci nadal będzie możliwe. Kto zatem chętny, niech korzysta z okazji. Promocja obowiązuje obecnie w CD Keys. Poniżej link do PlayStation Plus na region PL oraz na region USA:

Kto posiada abonament PS Plus, otrzymuje możliwość grania online na PlayStation 4, dostaje ekskluzywne zniżki na gry w PS Store i zgarnia co miesiąc gry za darmo. Przypominamy, że obecnie w ramach PlayStation Plus maj 2020 możemy pobierać gry:

  • Cities: Skylines
  • Farming Simulator 19

PlayStation Plus maj 2020 – gry na trailerze

Jeśli chcecie przejrzeć listę wszystkich gier w historii usługi PlayStation Plus, zapraszamy pod ten adres.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się