Microsoft dorzuca do Xbox One X jeden z najlepszych shooterów ostatnich miesięcy

Skusicie się?

Microsoft informuje o ofercie promocyjnego zakupu Xbox One X. Do 30 grudnia, u wybranych sprzedawców, do zestawów z konsolą dołączana będzie grą PlayerUnknown’s Battlegrounds. PUBG jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier na konsole Xbox, mogącą poszczycić się rekordowym, ponad milionem zalogowanych graczy w okresie zaledwie 48 godzin od premiery. Zestawy promocyjne oferowane są w sklepach sieci Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Saturn, Komputronik i X-kom, oraz w Sklepie Microsoft. Szczegółowe warunki ofert są dostępne u sprzedawców.

Szczycący się ponad 24 milionami kopii sprzedanych na PC, PlayerUnknown’s Battlegrounds jest globalnym fenomenem gamingowym, dostępnym od 12 grudnia w edycji konsolowej wyłącznie na Xbox One.

Microsoft zapewnia, że gra zapewnia te same doświadczenia na Xbox One, co wersja dostępna od marca tego roku na PC, z kilkoma aktualizacjami. PlayerUnknown’s Battlegrounds korzysta też z programu Xbox One X Enhanced i technologii High Dynamic Range, aby wydobyć prawdziwą głębię wizualną pola bitwy. Gra oferowana jest w ramach programu Game Preview, co oznacza, że nie jest jeszcze ukończona, jej cechy mogą zmienić się z upływem czasu i może nie zostać wydana jako produkt końcowy.

Pochodząca od twórców bestsellerowego tytułu na komputery PC, PlayerUnknown’s Battlegrounds rzuca graczy w środek zaciętej walki o przetrwanie, której celem jest pozostanie ostatnią osobą przy życiu. Skocz ze spadochronem na wielką, odległą wyspę, mając do dyspozycji tylko swój spryt i ubrania na grzbiecie. Eksploruj, zbieraj łupy i znajduj broń, a także korzystaj z pojazdów, by znajdować zapasy i zbroić się w przygotowaniu do dynamicznej walki. Ruszaj do bitwy w pojedynkę lub połącz siły z innymi graczami w trakcie dynamicznej walki, i sięgnij po zwycięstwo. Pokonaj każdego gracza na mapie i pozostań ostatnią osobą przy życiu. Tytuł oferowany jest od 12 grudnia 2017 w wersji cyfrowej, w polskiej wersji językowej z napisami.

Jaka cena za zestaw Xbox One X + PlayerUnknown’s Battlegrounds? Wszystko zależy od sklepu. Przykładowo, w X-kom płacimy 2 099,00 zł.

Źródło: Microsoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.