Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Premiera Orange is the New Black sezon 6. Mamy zwiastun i datę debiutu

Na taką informację fani serialu z pewnością czekali.

Netflix oficjalnie podał, że zbliża się szósty sezon popularnego i nagradzanego przez krytyków serialu Orange is the New Black. Najnowszy sezon ukaże się 27 lipca i tradycyjnie powinien od razu zaoferować wszystkie kilkanaście odcinków. Szykuje się więc prawdziwa uczta.

Z tej okazji ukazał się też nowy, krótki zwiastun. Niestety zbyt wiele nie można z niego wywnioskować. Najważniejsze jest jednak, że potwierdzona została data premiery.

Orange is the New Black Sezon 6 – ciąg dalszy historii

Orange is the New Black to serial, który zadebiutował w 2013 roku. Opowiada historię więźniarek Litchfield, które próbują przetrwać w trudnych warunkach. Warto też dodać, że Orange is the New Black to jeden z niewielu serialu Netflixa, który doczekał się tak dużej liczby sezonów.

Orange is the New Black. O co tyle zamieszania?

Serial opowiada historię Piper Chapman (Taylor Schilling), która na 15 miesięcy zostaje zesłana do żeńskiego więzienia za posiadanie walizki pełnej pieniędzy z transakcji narkotykowych swojej byłej dziewczyny i międzynarodowej przemytniczki narkotyków Alex Vause (Laura Prepon).

W serialu przedstawione są losy osadzonych z różnych klas społecznych i o różnym pochodzeniu, historie kobiet i personelu więzienia są uzupełniane o retrospekcje. Fabuła koncentruje się na pracownikach więzienia, które jest zarządzane przez Joe Caputo, dobrodusznego mężczyznę, który na swój sposób stara się kierować zasadami oraz dbać o personel i więźniarki, oraz na relacjach między kobietami osadzonymi w więzieniu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%