Premiera Door Kickers 2 jeszcze w tym roku

KillHouse Games przedstawia garść nowych szczegółów.

Zapowiedziane na początku stycznia Door Kickers 2 otrzyma podtytuł Task Force North i jak ujawniają deweloperzy, w ostatnim kwartale tego roku tytuł zadebiutuje w ramach wczesnego dostępu na Steam. Ostateczna wersja ma się pojawić również na urządzeniach przenośnych (zapewne systemy iOS oraz Android).


Door Kickers 2 Task Force North – podobnie jak niezwykle popularna pierwsza część – będzie taktyczną grą strategiczną przedstawiającą policyjne operacje oddziałów SWAT. W odróżnieniu od jedynki, sequel rozegra się w środowisku trójwymiarowym, choć nadal będziemy mieli do czynienia z widokiem z lotu ptaka.

Jakie jeszcze nowości czekają na graczy w Door Kickers 2? Nowe klasy postaci, noktowizory, drony i inne gadżety, jeszcze więcej skradania oraz duży nacisk na nocne akcje. Dostaniemy również możliwość gry w sieci (oprócz kampanii, kooperacji oraz pojedynczych misji).

Studio KillHouse Games planuje również pełne wsparcie dla modów i rozbudowany edytor, w którym stworzymy własne poziomy. Na koniec graficzka koncepcyjna:

Door Kickers 2
Door Kickers 2

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

12 Shares
Share12
+1
Tweet