Premiera 60 Seconds! Atomic Adventure coraz bliżej. Czas odkurzyć licznik Geigera

Premiera 60 Seconds! Atomic Adventure coraz bliżej. Czas odkurzyć licznik Geigera
Mobile Newsy

Schrony macie już przygotowane?

Zasady są proste – uratuj Teda i jego rodzinę w 60 sekund, a potem upewnij się że przetrwają w schronie. Wszystko to inspirowane retro-apokalipsą i doprawione solidną dawką czarnego humoru.

Historia ma swój początek 25 maja 2015, gdy 60 Seconds! trafiło na Steam spotykając się z niezwykle ciepłym przyjęciem przez graczy z całego świata. Gra – pierwotnie zaplanowana jako mały projekt – z czasem zaczęła się rozrastać i stała się oryginalną, trudną do jednoznacznego sklasyfikowania mieszanką gatunków z bardzo dużym potencjałem na wielokrotne przechodzenie misji. Powstała niezliczona ilość streamów i let’s playów poświęconych grze. Trend trwa dalej – 60 Seconds! urzeka społeczność graczy pomysłem, formą i bardzo wciągającym gameplayem.

Robot Gentleman wychodzi naprzeciw potrzebom tych graczy, którzy nie mogą rozstać się ze swoją ulubioną grą i chcieliby ją mieć cały czas przy sobie – teraz w 60 Seconds! Atomic Adventure można grać wszędzie. Już 22 września gra będzie dostępna na urządzeniach iPhone i iPad. Z okazji premiery grę będzie można kupić ze zniżką 25%, w cenie 2,99 dolarów. Czas promocji jest ograniczony do 6 października.

Źrodło: Materiał wydawcy

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia