Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

2 komentarze

Polski Space Pioneer doskonale przyjęty przez graczy

Mobilna strzelanina Space Pioneer, od polskiego studia Vivid Games, pojawiła się niedawno na urządzeniach przenośnych z systemem iOS. Użytkownicy pozytywnie ocenili tytuł, zatem tym bardziej czekamy na edycję dedykowaną systemowi Android. Premiera już wkrótce!

Space Pioneer jest obecny od niemal tygodnia na systemie iOS i jeśli jeszcze nie mieliście okazji pograć, naprawdę warto. Średnia ze 115 ocen użytkowników, którzy pobrali tytuł z Apple App Store, wynosi 4.9/5. Już wkrótce te same emocje będą mogli przeżywać użytkownicy Androida. Tytuł zadebiutuje globalnie na platformie Android już 15 czerwca.

Najnowsza gra twórców mobilnej serii bokserskiej Real Boxing to strzelanka akcji osadzona w realiach Sci-Fi, w której na eksplorację czekają wciągające galaktyki przepełnione obcymi gatunkami zwierząt i roślin z którymi walka odbywa w towarzystwie nostalgicznie elektronicznej ścieżki dźwiękowej i przepięknej oprawy wizualnej.

Gracze będą przedzierać się m.in. przez gęstą dżunglę, pustynię wypełnioną kanionami oraz mroźne pustkowia. Łowcom obcych przyjdzie zmierzyć się z przerośniętymi owadami, mięsożernymi roślinami i robotami gigantami, zaś ostatecznym trofeum jest Xeldar – wielonożny olbrzym, który czerpie moc z każdej walki.

Początkujący łowcy, którzy rzucą się w wir walki mają do dyspozycji szeroki arsenał broni takich jak: miotacze ognia, granatniki czy siejące zniszczenie lasery. Każdy rodzaj wyposażenia można ulepszać by podkręcić jego moc i siłę rażenia. Gracze mogą wybierać także spośród różnego rodzaju ekwipunku wspierającego, np. wieżyczek obronnych, granatu oraz orbitalnego nalotu. Osaczeni przez obcych zdobywcy mogą liczyć na wsparcie towarzyszących im robotów, które nie tylko użyczą swej siły ognia.

W Space Pioneer zaoferowano szeroki wachlarz misji i zadań, począwszy od obrony lub niszczenia określonych budynków, naprawie statków kosmicznych oraz eskorty naukowców. Jednym z elementów gry jest budowa i rozwijanie bazy kosmicznej z laboratoriami, które służą m.in. do rozwoju pancerza, zwiększania siły robota.

Niezależnym trybem gry jest Tryb Hordy („Horde Mode”), w którym gracze mierzą się z kolejnymi falami przeciwników zdobywając coraz lepsze nagrody.

Źródło: materiał producenta, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%