Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Polacy stworzyli symulator stażysty

Zobaczcie, na jaki pomysł wpadli polscy twórcy.

Godly Corp to pierwsza gra, w której można wcielić się we wszechwładnego stażystę, który działa na kosmiczną skalę. Łódzkie TR8 Torus Studios przygotowało m.in. opartą na mackach intensywną rozgrywkę, nieprzewidywalne zadania oraz dużą porcję absurdalnego humoru. Gra pojawi się na platformie Steam (PC/Mac/Linux) już 13 grudnia, a w przyszłym roku zostanie wydana na Nintendo Switch.

Nietypowy symulator to pierwsza gra polskiego studia TR8 Torus Studios, które tworzy Mariusz Świątczak. Wydawcą jest Ultimate Games S.A.

W Godly Corp gracz wciela się w stażystę w międzygalaktycznej korporacji zarządzającej wszechświatem. Rozgrywka wyróżnia się humorystycznym podejściem i zaskakującymi rozwiązaniami, w tym m.in. sterowaniem opartym na mechanice nawiązującej do działania macek.

Źródło: Materiał producenta

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%