Hit z PC dzisiaj debiutuje na konsoli Xbox One

Hit z PC dzisiaj debiutuje na konsoli Xbox One
Newsy XOne

Microsoft informuje o udostępnieniu w programie Game Preview przedpremierowej wersji gry PlayerUnknown’s Battlegrounds w wersji na Xbox One. Tytuł dostępny jest w polskiej wersji językowej z napisami.

Pochodząca od twórców bestsellerowego fenomenu na komputery PC gra PlayerUnknown’s Battlegrounds rzuca graczy w środek zaciętej walki o przetrwanie, której celem jest pozostanie ostatnią osobą przy życiu. Skocz ze spadochronem na wielką, odległą wyspę, mając do dyspozycji tylko swój spryt i ubrania na grzbiecie. Eksploruj, zbieraj łupy i znajduj broń, a także korzystaj z pojazdów, by znajdować zapasy i zbroić się w przygotowaniu do dynamicznej walki. Ruszaj do bitwy w pojedynkę lub połącz siły z innymi graczami w trakcie dynamicznej walki, i sięgnij po zwycięstwo. Pokonaj każdego gracza na mapie i pozostań ostatnią osobą przy życiu.

10 premier na nowy tydzień. PUBG, jeszcze raz Battlefield i coś dla tych, którzy lubią się bać

Szczycąca się ponad 24 milionami kopii sprzedanych na PC, „PUBG” jest globalnym fenomenem gamingowym, dostępnym od 12 grudnia w edycji konsolowej wyłącznie na Xbox One. Gra zapewnia te same doświadczenia na Xbox One, co wersja dostępna od marca tego roku na PC, z kilkoma aktualizacjami, w tym możliwością gry w widoku trzeciej osoby w trybach gry solo, w duecie i w trybie drużynowym na obecnej mapie Erangel, funkcję skoków oraz dostęp do nowego pojazdu zaplanowanego również dla wersji PC. Gra PlayerUnknown’s Battlegrounds korzysta też z programu Xbox One X Enhanced i technologii High Dynamic Range, aby wydobyć prawdziwą głębię wizualną pola bitwy.

Gra PlayerUnknown’s Battlegrounds oferowana jest w ramach programu Game Preview, co oznacza, że nie jest jeszcze ukończona, jej cechy mogą zmienić się z upływem czasu i może nie zostać wydana jako produkt końcowy. W okresie wczesnego dostępu do gry można zaobserwować błędy w grze lub spadki jej wydajności, będące konsekwencją trwających nad nią prac. Mogą również, częściej niż zazwyczaj, pojawiać się cykliczne aktualizacje do gry.

Źródło: Microsoft, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie