Planet of Heroes przedstawia nowego bohatera

NeeluSplashArt
Mobile Newsy

Już jest dostępny pierwszy uzdrawiający bohater w grze.

Producent Fast Fast Forward Studios i wydawca My.com przedstawiają najnowszego bohatera Neelu. Ten pierwszy, owłosiony bohater pochodzący z rasy Eyok pełni rolę uzdrowiciela w Planet of Heroes, grze MOBA dla urządzeń mobilnych. Neelu ma możliwość utrzymywania przy życiu członków zespołu poprzez umiejętności osłaniania i uzdrawiania. Neelu jest dostępny od dziś dla wszystkich graczy Planet of Heroes w wybranych regionach na urządzenia z systemem iOS, natomiast na całym świecie dla urządzeń z Androidem.

Neelu, uzdrowiciel Eyok

To puszyste dziwadło korzysta z mocy natury i jest w stanie poradzić sobie z przeciwnikami za pomocą energetycznych piłek. Jego podstawową misją jest pomagać swojej drużynie i doprowadzić ją do zwycięstwa. Żeby uzdrowić swoich przyjaciół Neelu może otoczyć się specjalnym okręgiem z 10 ładunkami, który uleczy najbardziej ranne postaci w drużynie. Z narażeniem życia Neelu może ocalić śmiertelnie rannych sprzymierzeńców, osłaniając ich energetycznymi tarczami i przywracając im zdrowie.

Potrafi on perfekcyjnie zaplanować swój odwrót z pola bitwy, dzięki kulom energii zadającym obrażenia, co pozwala mu na zregenerowanie zdrowia i przygotowanie się do następnej potyczki. Ten bohater jest idealny dla tych graczy, którzy lubią szybką akcję i poświęcanie się dla swojego zespołu.

Źródło: Materiał producenta

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie