Pierwsze zdjęcie z filmu Assassin’s Creed trafiło do sieci

Entuzjazm aktora nastraja do filmu optymistycznie.

Serwis Entertainment Weekly przeprowadził z Michaelem Fassbenderem (obsadzający w filmie główną rolę asasyna Calluma Lyncha) wywiad, a na dokładkę udostępnił oficjalne zdjęcie z filmu.

Okazuje się, że Fassbender nadrabia growe zaległości, bo nigdy wcześniej w produkcje z serii Assassin’s Creed zwyczajnie nie grał. Jak mówi:

Gram, odkąd zaoferowano mi tę pracę, głównie po to, by odczuć i przyswoić fizyczność swojej postaci. Wierzymy, że cały koncept jest specjalny i staramy się go wykorzystać tak dobrze, jak tylko potrafimy. Fani gry są zagorzali i oczekują dokładności i historycznej wierności.

Ze śmiechem dodaje, że nauczył się już robić przewroty, gwiazdy… a tak naprawdę to po prostu zwyczajnej choreografii walk. Załapał się też na trochę rzeczy z koniami. Cóż, jeśli filmowa adaptacja będzie tak dobra, jak zabawa Fassbendera na planie, to szykuje nam się hit.

Dla przypomnienia – film Assassin’s Creed w reżyserii Justina Kurzela zabierze nas do XV-wiecznej Hiszpanii. Na ekranach kin zobaczymy go 21 grudnia 2016 roku.

Assassin's Creed
Assassin’s Creed

49 Shares
Share49
+1
Tweet