Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Aktor serialu Gra o tron zagra w horrorze Toxic Avengers

Peter Dinklage pojawi się w Toxic Avengers.

Peter Dinklage to bardzo wszechstronny aktor, który najbardziej znany jest z roli Tyriona Lannistera. Amerykański aktor wystąpił również w takich filmach jak: Avengers: Wojna bez granic, Opowieści z Narnii: Książę Kaspian czy Zgon na pogrzebie. Teraz wcieli się w Melvina Ferda w Toxic Avengers.

Bohater pracujący jako dozorca ulega wypadkowi, lądując w beczce pełnej chemikaliów. W rezultacie nieporadna postać przechodzi metamorfozę, przemieniając się w zniekształconego herosa, chce wymierzyć złoczyńcom sprawiedliwość.

A New 'Toxic Avenger' Movie Is In the Works From Legendary
Toksyczny mściciel z odsłony z 1984 roku.

Czeka więc nas reboot produkcji z 1984 roku. W nowej odsłonie na pewno nie zobaczymy tak wielu drastycznych scen, gdyż twórcy chcieliby stworzyć produkcję odpowiednią również dla młodszych widzów (PG-13). Prawa do widowiska wykupiła wytwórnia Legendary, zaś za reżyserię odpowie Maco Blairz. Twórca pracował wcześniej nad produkcjami: Blue Rain oraz Murder Party.

Data premiery nowej wersji Toxic Avengers nie została na chwilę obecną sprecyzowana.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się