Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Patch 1.32 do Wiedźmina 3. CD Projekt RED tłumaczy, co wprowadza

W sieci wylądował patch 1.32 do Wiedźmina 3 i ze względu na jego wielkość, wielu graczy przyjęło go z wielka ekscytacją. Jak się okazuje, niepotrzebnie.

Patch 1.32 do Wiedźmina 3 waży – według różnych głosów graczy – od 500 do 616 MB. Wszystko zależy od wersji gry. Co wprowadza? Nie jest przecież malutką łatką. Niestety, nie mamy się z czego cieszyć, chyba że znamy się na języku chińskim.

Patch 1.32 do Wiedźmina 3 – zmiany

Łukasz Babiel z CD Projekt RED tłumaczy na forum Steam, że nowy patch dodaje obsługę uproszczonego języka chińskiego: Musieliśmy dodać plik w języku chińskim uproszczonym, zaktualizować plik wykonywalny i jeden z plików patch.bundle.

Aktualizacja może być problemem dla graczy, którzy używają modów do Wiedźmina 3: Jeśli masz zainstalowane mody, może się zdarzyć, że po aktualizacji nie uruchomisz gry. Wynika to z faktu, że jeśli Steam widzi aktualizację, porównuje pliki z plikami na serwerach i zastępuje je, jeśli istnieje różnica. Więc twoje skrypty modowe mogą zostać przesłonięte. Jeśli ponownie zainstalujesz swoje mody, gra powinna działać, ponieważ nie zmieniliśmy skryptów i ich związku z kodem.

Dla wielu graczy nowy patch do Wiedźmina 3 jest zatem dodatkowym problemem niż udogodnieniem…

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%