Patch 1.31 do Assassin’s Creed: Syndicate oraz DLC Kuba Rozpruwacz lądują na PC

0 komentarzy

Nowa przygoda oraz garść poprawek.

Właściciele pecetów mogą już zaopatrzyć się w fabularny dodatek do Assassin’s Creed: Syndicate, który nosi nazwę Jack the Ripper (w polskiej wersji Kuba Rozpruwacz). Przypominamy, że DLC jest dostępne na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One już od zeszłego tygodnia.

Co dostajemy? Akcja dodatku rozgrywa się 20 lat po wydarzeniach z Assassin’s Creed: Syndicate, czyli w roku 1888. Jak łatwo się domyślić, na ulicach Londynu pojawił się przyjemniaczek Kuba Rozpruwacz, który sieje postrach wśród ludzi. Policja nie wyrabia, więc do akcji wkracza Evie i Jacob, choć właściwie to dziewczyną przyjdzie nam pokierować przez zdecydowaną większość nowych misji. W głównym wątku fabularnym DLC znajdziecie ich dziesięć.

Ścigając Kubusia zwiedzimy wcześniejsze, lecz zmodyfikowane lokacje oraz kilka nowych miejsc. Ciekawostką są dodatkowe misje, podczas których wejdziemy na chwile również w skórę mordercy.

Wraz z DLC na blaszakach zadebiutował również patch 1.31 do Assassin’s Creed: Syndicate. Update pozwala np. wyłączyć limit 30 fps-ów dla animacji ubrań, a poza tym zajmuje się naprawą kilku pomniejszych błędów.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się