Podziel się swoją najciekawszą historią związaną z gamingiem i wygraj bilet na Pasha Gaming Camp!

Podziel się swoją najciekawszą historią związaną z gamingiem i wygraj bilet na Pasha Gaming Camp!
E-sport Newsy

Bilety na Pasha Gaming Camp i koszulki turniejowe z autografem pashyBicepsa – to wyjątkowe nagrody w konkursie, który organizuje Credit Agricole. Zgłoszenia można wysyłać do 8 czerwca.

Chcesz pojechać na obóz Pasha Gaming Camp lub wygrać koszulkę turniejową z autografem pashyBicepsa? Napisz jak wygląda Twoja najciekawsza historia związana z gamingiem pod postem konkursowym na profilu FB Credit Agricole i wypełnij formularz konkursowy.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy spełnić kilka warunków. Przede wszystkim musisz mieć 13-18 lat i aktywne konto w Credit Agricole. Jeśli jeszcze nie jesteś klientem Credit Agricole, możesz otworzyć Konto dla Ciebie GO! i dodatkowo skorzystać z promocji „Konto z bonusami dla gracza”. W przypadku, gdy nie masz skończonych 18 lat, w formularzu konkursowym zamieść zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie.

Na podstawie zgłoszeń, jury konkursowe wybierze aż 4 osoby, które dostaną bilet na tygodniowy Pasha Gaming Camp w lipcu. Jest to obóz młodzieżowy, podczas którego uczestnicy łączą zdobywanie umiejętności gamingowych z zajęciami sportowymi. Dodatkowo, kolejne 20 osób otrzyma koszulkę z autografem pashyBicepsa.

Konkurs trwa do 8 czerwca. Credit Agricole ogłosi wyniki 10 czerwca na swoim profilu na Facebooku.

Źródło: Materiał Partnera

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia