Blizzard wie, że nie da się grać w Overwatch 2, więc rozdaje darmowe rzeczy na pocieszenie

Overwatch 2 - przepustka sezonowa tak zła, że gracze chcą loot boxy
Newsy PC PS4 PS5 Switch Xbox Series XOne

Overwatch 2 to nie tyle “wyboisty” start, ile dość spora tragedia. Blizzard o tym wie, dlatego też rozdaje fanom pierdółki za darmo, ale to nie wszystko!

Kto mógłby się spodziewać, że jedna z największych premier Blizzarda okaże się tak wielkim problemem już na starcie? A nie, zaraz… No tak – każdy fan firmy. To, że debiut OW2 będzie problematyczny wiedział chyba każdy, ale nie każdy był świadom, jak bardzo. Kolejki do serwerów trwają cały czas, więc niektórzy wciąż nie mogą się zalogować. Do tego ciągłe rozłączanie, problemy z bugami czy wycofanie dwóch zbugowanych bohaterów… Trochę tego jest, ale przynajmniej doczekaliśmy się przeprosin.

Blizzard postanowił zaadresować do graczy nowy wpis na blogu. Deweloperzy przepraszają za wszelkie niedogodności. Jednocześnie usprawiedliwiają się, że wiele problemów już rozwiązano. W sumie coś w tym jest, bo serwery wydają się jednak nieco stabilniejsze.

W dużej mierze ustabilizowaliśmy grę i poczyniliśmy spore postępy w naprawianiu lub ulepszaniu problemów, z którymi borykają się niektórzy z was. Jesteśmy zobowiązani do konsekwentnego badania problemów, które się pojawiają, szybkiej pracy nad ich naprawą i bycia przejrzystym dla naszej społeczności w kwestii stanu Overwatch 2.

– czytamy na blogu twórców

Spokojnie jednak – oto twórcy chcą nam wynagrodzić bolączki. Przygotowali darmowy legendarny skin do Żniwiarza oraz zawieszkę do broni w kształcie apteczki. Trzeba przyznać, że sam skin wygląda naprawdę świetnie – uwielbiany masakrator tanków przypomina na nim ducha żeglarza/pirata. To przy okazji pierwsza skórka reprezentująca pierwsze sezonowe wydarzenie w OW2 – Halloween. Więcej szczegółów na jego temat nie znamy, ale same przedmioty będzie można odebrać dopiero po 25 października, logując się do gry. Zapewne wtedy ruszy stosowny event.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie