Outriders: Worldslayer zadebiutuje za chwilę. Pokazano trailer, znamy cenę

Outriders Worldslayer
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

People Can Fly zaprezentowało pierwszy duży dodatek do shootera Outriders. Worldslayer ukaże się już w czerwcu i będzie kosztować 165-179 złotych.

DLC oferuje całkiem nową kampanię fabularną. Sytuacja z rządami na planecie Enoch trochę się skomplikuje i Outriderzy ponownie będą musieli zrobić wszystko, by ocalić świat. Dostaniemy kolejne obszary do eksploracji i nowych wrogów do pokonania. Worldslayer to również zestaw świeżych łupów, broni i pancerzy. Ale to jeszcze nie wszystko – twórcy wspominają również chociażby o zmianach w systemie rozwoju postaci.

Zapowiedzi towarzyszy schludny trailer. Publikujemy go na dole newsa.

Poznaliśmy również cenę dodatku. Na platformach cyfrowych PlayStation Store i Microsoft Store Worldslayer kosztuje 179 złotych. A jeśli nie mamy podstawki, to za pakiet z nią przyjdzie nam zapłacić 299 złotych. Natomiast na Steamie DLC kosztuje obecnie 148,5 złotych (i jest to promocja – normalna cena to 165 złotych), a razem z podstawą – 222,58 złotych (bez promocji zestaw kosztuje 330 złotych).

Warto również przypomnieć, że podstawowa wersja Outriders jest dostępna w ramach abonamentu Xbox Game Pass. Sami graliśmy w strzelaninę i polecamy.

Worldslayer ma trafić do sklepów już niebawem, a konkretnie 30 czerwca 2022.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie