Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Otwórz oczy na Netflix. Zapowiedziano kolejny polski serial

Otwórz oczy, który obejrzymy na Netflix przedstawi historię osadzoną w realiach science-fiction.

Seria składająca się z sześciu odcinków wyreżyserowana została przez Annę Jadowską oraz Adriana Panka (pracującego nad Wilkołakiem i Daas). Twórczyni zaś odpowiadała za filmy Dzikie Róże oraz Erotica 2022. Scenariusz powstał w oparciu o książkę Druga szansa autorstwa Katarzyny Bereniki. Serial ma wyprodukować MediaBrigade, firma powstała w 2005 roku we Wrocławiu.

Historia opowiada o losach nastoletniej Julii, która borykając się z problemem amnezji udaje się do specjalistycznego ośrodka. Ma w nim uzyskać niezbędną pomoc. Na miejscu spotyka enigmatycznego chłopaka o imieniu Adam, z którym się zaprzyjaźnia. Dziwne wizje sprawiają, iż ma wrażenie jakby funkcjonowała między jawą a snem. Postanawia opuścić ośrodek i poznać odpowiedzi na dręczące ją pytania.

W rolach głównych bohaterów ujrzymy osoby, nie mające zbyt dużego doświadczenia aktorskiego: Marię Wawreniuk oraz Ignacego Lissa. Premiera serialu Otwórz oczy, jaki zostanie udostępniony na platformie Netflix, zaplanowana jest na 2021 rok.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się