Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Olaf z filmu Kraina lodu dostanie własną produkcję. Obejrzyjcie trailer!

W krótkometrażowym Once Upon a Snowman wystąpi śmieszny bałwanek, znany z produkcji Kraina Lodu.

Któż z nas nie kocha Olafa? Ten przesympatyczny głupolek, będący przyjacielem Elsy i Anny, jeszcze w tym tygodniu (23 października) pojawi się w dedykowanej mu pozycji. Once Upon a Snowman skupiać się ma na przeszłości bohatera, który stara się odpowiedzieć na pytania, dotyczące sensu swego istnienia. Nie spodziewajcie się jednak ciężkiego, psychologicznego widowiska, podejmującego egzystencjalne tematy. Celem filmu będzie wyłącznie wywołanie uśmiechu na Waszych twarzach.

Produkcję obejrzymy na platformie Disney+, która póki co nie jest dostępna w Polsce. Pozostają więc alternatywne możliwości zapoznania się tytułem, za który odpowiada Peter Del Vecho. W anglojęzycznej wersji głosu Olafowi użyczy Josh Gad, w Elsę wcieli się Idinę Menzel, natomiast w Annę Kristen Bell.

Za oknem póki co jeszcze nie uświadczyliśmy śniegu, ale propozycja od Disney+, na pewno umili oczekiwania na święta.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się