Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Ojciec Chrzestny III odnowiona wersja. Coppola przygotował odświeżoną wersję kultowego filmu

Obejrzyjcie zwiastun nowej edycji filmu Ojciec Chrzestny III.

Francis Ford Coppola będący słynnym amerykańskim scenarzystą i reżyserem, odrestaurował znaną wszystkim produkcję. Zmiany dotyczą polepszenia jakości obrazu oraz przeprowadzenia obróbki dźwięku i dopasowania go do dzisiejszych standardów. Dodatkowo dokonano pomniejszych zmian w niektórych scenach. W opinii twórcy ta wersja powinna zostać odebrana pozytywniej, aniżeli pierwowzór.

Akcja produkcji będącej zwieńczeniem historii mafijnej familii, rozgrywa się w roku 1979. Michael Corleone (Al Pacino) planuje zalegalizować rodzinny biznes i wyprowadzić go z przestępczego świata.

Ojciec Chrzestny III budzi niemałe kontrowersje zarówno wśród widzów jak i krytyków. Wiele osób piętnowało niemiłosiernie ciągnące się zakończenie i grę aktorską Sofii Coppoli (nagrodzono ją aż dwiema Złotymi Malinami). Miejmy nadzieję, że nowa wersja widowiska trafi w gust szerszego grona odbiorców.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się