Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Książka Ogień nie zabije smoka opowiadająca o serialu Gra o tron już w sprzedaży

Pozycja Ogień nie zabije smoka pozwoli Wam poznać kulisy powstawania Gry o tron.

Historia powstawania telewizyjnego widowiska została spisana w oparciu o wywiady, zdjęcia oraz zakulisowe rozmowy z obsadą i producentami. Z publikacji dowiecie się więcej o pierwszych spotkania zespołu kreatywnego, kręceniu scen bitew oraz realizacji spektakularnego finału.

Lektura zaznajomi Was również z problemami na jakie natrafili reżyserzy. A także dlaczego podjęto niektóre z kontrowersyjnych decyzji. Jest to więc swego rodzaju kompendium wiedzy o cyklu fantasy, które powinno rozwiać większość Waszych wątpliwości.

Książka Ogień nie zabije smoka ma 528 stron, a na naszym rynku znalazła się za sprawą Wydawnictwa W.A.B. Z pewnością warto sięgnąć po pozycję traktującą o fenomenie jakim był serial Gra o tron, który został nagrodzony aż 59 statuetkami Emmy. Czy show wciągnęło Was również mocno jak Baracka Obamę, który rzekomo nocami oddawał się śledzeniu losów Westeros?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się