Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Obiekt z filmu Odyseja kosmiczna w USA? Takiego znaleziska w stanie Utah nikt się nie spodziewał

Mierzący 3,5-metra metalowy obiekt rodem z filmu Odyseja kosmiczna, zaskoczył odkrywców. Czy zostawili go kosmici?

Niecodzienne znalezisko odnalazł pilot helikoptera Bret Hutchings, który pomagał w liczeniu owiec. Wykonując zlecenie dla Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego w Utah, jego uwagę przykuł wielościan, znajdując się wśród czerwonych ścian. Mężczyzna w trakcie udzielania wywiadu lokalnej telewizji, stwierdził, że

Jest to chyba najdziwniejsza rzecz, na jaką natknął się przez te wszystkie lata za sterami helikoptera

Niektórzy wierzą, że to przybysze z obcej planety zostawili monolit. Bardziej prawdopodobne jest jednak, że to jakiś ekscentryczny artysta jest autorem metalowej konstrukcji.

Nie sposób nie zaobserwować podobieństw do obiektu, który pojawił się w filmie z roku 1968 – Odyseja kosmiczna. Nie podano dokładnej lokalizacji, w której znajduje się enigmatyczne znalezisko. Być może amerykańskie służby zechcą dokładnie zlustrować monolit.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się