Nowy mod do Dying Light przenosi graczy w kosmos

Zdaje się, że takiego rozwoju gry Dying Light, twórcy się nie spodziewali. Pewien fan produkcji przygotował nietypowy mod, a my opublikowaliśmy filmik z jego wyczynem.

Dying Space to nowy mod do Dying Light przygotowany przez użytkownika Pawciak. Zmieniona została nie tylko grawitacja, ale i całe otoczenie. Otóż gracz przeniesiony zostaje w kosmos i zamiast po budynkach, przeskakuje z jednej asteroidy na drugą.

Na filmiku brakuje jednak charakterystycznego dla Dying Light motywu, a mianowicie zombie. Mimo tego, mod wygląda całkiem zachęcająco.


Zachęcająca jest również nasza recenzja Dying Light. Jeśli nie mieliście okazji się z nią wcześniej zapoznać, proponujemy kliknąć w ten link. Poniżej z kolei przedstawiamy jej krótki fragment:

Ogromny nacisk w Dying Light został położony nie tylko na parkour, ale również przedstawienie dwóch różnych światów w dzień i w nocy. O ile w Harran za dnia można trochę się pobawić, tak po zmroku lepiej nie kozaczyć. Wtedy to na ulicę wyłażą najgorsze stwory, które potrafią namierzyć Crane’a w ciągu kilkunastu sekund i jeszcze szybciej posłać do piachu. Co prawda można używać latarki UV, która skutecznie je odstrasza, ale nie działa ona przez cały czas.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

15 Shares
Share15
+1
Tweet