Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nowy film The Predator – jest pierwszy zwiastun

Kultowa seria powróci do kin we wrześniu tego roku i jeśli nie możecie się doczekać, łapcie pierwszy oficjalny zwiastun filmu The Predator.

Wytwórnia filmowa 20th Century Fox pokazała zwiastun nowego Predatora. Film trafi do światowych kin 13 września tego roku i kilka dni później (21 września) obejrzymy go również w Polsce.

Fabuła nowego filmu The Predator nie wygląda na zbyt skomplikowaną. Pewien chłopiec przypadkowo doprowadza do sprowadzenia Predatora na Ziemię, który jest jeszcze bardziej niebezpieczny i silny, co zawdzięcza ulepszonemu DNA zmieszanym z innymi gatunkami. Statek kosmiczny rozbija się na obrzeżach małego miasteczka, bestia zaczyna szaleć, a do jej powstrzymania wyznaczono ekipę złożoną z byłych żołnierzy. Czy poradzą sobie z unieszkodliwieniem Predatora? Bez oglądania filmu można założyć, że tak. Kwestia w tym, jak tego dokonają.

Mamy nadzieję, że nowy film The Predator zapewni nam niezłą zabawę. Za reżyserię odpowiada Shane Black (m.in. Iron Mana 3), a wśród aktorów zobaczymy  Boyda Holbrooka (Narcos), Trevante’a Rhodesa (Moonlight), Jacoba Tremblay’a (Cudowny chłopak) czy Keegana-Michaela Key’a (Kraina jutra).

Nowy film The Predator – zwiastun:

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%