Wiedźmin Netflix Ciri

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Nowe zdjęcia z drugiego sezonu serialu Wiedźmin, trafiły do sieci!

Sceny z planu filmowego serialu Wiedźmin przedstawiają Ciri oraz Yennefer.


Aktorki Freya Allan i Anya Chalotre zostały sfotografowane w trakcie ujęć, na których grane przez nie bohaterki rozmawiają jadąc konno. Najpewniej scena ma związek z treningiem korzystania z magii, który Dziecko Przeznaczenia odbywa pod okiem członkini Loży czarodziejek. Pogłoski sugerują, że w drugim sezonie serialu Wiedźmin, spory nacisk ma zostać położony na zacieśnienia relacji między protagonistkami.

Zdjęcia zostały wykonane na obszarze Północnej Anglii, a dokładnie w okolicach hrabstwa Durham, które usytuowane jest nieopodal wodospadów High i Low Force. Najważniejsze, że prace nad produkcją zostały wznowione. Covid-19 zmusił bowiem twórców do czasowego zawieszenia prac w połowie marca.

Pierwszy sezon zanotował gigantyczny sukces, stając się niekwestionowanym hitem. Kontynuacja opowieści o Geralcie z Rivii ma mieć bardziej skondensowany charakter. Wszyscy bohaterowie opowieści zaczynają wchodzić ze sobą w częste interakcje, co sprzyja budowaniu silnych więzi między postaciami. Jednym z głównych wątków, ma być ochrona Ciri, przed tajemniczą mocą, drzemiącą w jej wnętrzu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się