Nowe gamingowe notebooki z kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX z serii 10

Nowe gamingowe notebooki z kartami graficznymi NVIDIA GeForce GTX z serii 10
Newsy PC Technologie

Sprzęt ten to propozycja od Alienware.

Flagowy notebook Alienware został wyposażony w zaawansowany 17-calowy ekran, który w połączeniu z fabrycznie ulepszonym procesorem Intel Core i7 serii K i kartą graficzną z serii GeForce GTX10, wspieraną przez pamięć RAM DDR4 o częstotliwości taktowania 2667 MHz gwarantuje wysokiej jakości rozgrywkę nawet w najbardziej wymagające gry. Opisywany laptop ofertuje także wsparcie technologii „IR Tobii Eye Tracking”, która z pomocą aplikacji Overwolf umożliwi graczom między innymi analizę swojego zachowania w poszczególnych etapach rozgrywki w danej grze komputerowej. Dzięki temu, użytkownik będzie mógł dostrzec popełniane przez siebie błędy i poprawić swój wynik w kolejnej potyczce.

Oprócz wspomnianej wyżej funkcji, partnerstwo z Tobii pozwoliło także na modyfikację oświetlenia AlienFX. Przy odpowiednich ustawieniach, oświetlenie będzie się zmieniało wraz z ruchem gałki ocznej użytkownika. Dla przykładu, po wyborze jednej z opcji, klawiatura będzie świeciła się tylko wtedy, kiedy wzrok będzie skierowany bezpośrednio na nią. Z kolei, jeśli gracz będzie patrzył na ekran, oświetlenie klawiatury automatycznie się wyłączy.

Alienware 15

15-calowy notebook z rodziny Alienware jest z racji mniejszej matrycy bardziej mobilny niż jego 17-calowy odpowiednik. Zaprezentowany laptop został wyposażony w bardzo wydajne karty graficzne AMD oraz NVIDIA GeForce GTX serii 10 i świetny antyodblaskowy wyświetlacz w technologii IPS.

Alienware_15_2

Co ważne, producent wprowadzi do sprzedaży różne wersje sprzętowe, które oprócz zaimplementowanych podzespołów, będą także różniły się ekranem. Użytkownik będzie mógł wybrać pomiędzy matrycą FullHD, UHD IGZO 4K czy FullHD 120Hz z technologią NVIDIA G-Sync. Ponadto wydajna bateria o pojemności 68Wh w połączeniu z opcjonalnym zewnętrznym akumulatorem o mocy 99Wh pozwoli na wiele godzin komfortowej rozgrywki nawet podczas długiej podróży.

Cena i dostępność

Najnowsze gamingowe notebook z serii Alienware 15 oraz 17 będą dostępne w sprzedaży jeszcze w tym roku w wielu różnych wersjach sprzętowych do wyboru z możliwością indywidualnej konfiguracji za pośrednictwem strony producenta.

Źródło: Alienware

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie