Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Nowe Call of Duty na paczce nachosów. Potwierdzenie tytułu gry i data premiery?

O tegorocznym Call of Duty było już tyle przecieków, że naprawdę ciężko uwierzyć, iż choćby część z nich się nie potwierdziła. Teraz kolejne źródło wymienia pełny tytuł gry.

Ostatnie miesiące są pełne mniej lub bardziej wiarygodnych plotek na temat Call of Duty 2020. Jedno się zazwyczaj powtarza – mamy otrzymać opracowaną przez studio Treyarch nową odsłonę Black Ops. Nieoficjalnie słyszeliśmy już, że pełny tytuł to Call of Duty: Black Ops – Cold War. Teraz kolejne źródło podaje dokładnie taką samą nazwę.

Czyli jednak Call of Duty: Black Ops – Cold War?

Owym źródłem jest fotka krążąca po internecie, która ukazuje fragment opakowania nachosów firmy Doritos. Na zdjęciu można zobaczyć logo gry Call of Duty: Black Ops – Cold War oraz informacje o akcji promocyjnej związanej z Double XP. Promocja ma wystartować 5 października tego roku i już fani serii zdążyli dojść do wniosku, że jest to z pewnością data premiery nowej części CoD.

Czy tak jest naprawdę? Activision nie raczyło podać do tej pory żadnych oficjalnych wieści o grze, choć wiadomo, że jej wczesna wersja pojawiła się w PS Store oraz w sklepie Microsoftu pod kryptonimem “The Red Door”. To właśnie w kodzie Czerwonych Drzwi odkryto nazwy map z kampanii fabularnej oraz multiplayera, które wskazują, że akcja nowego CoD będzie się toczyć w Niemczech, Wietnamie, Nikaragui i Rosji.

Pamiętajcie jednak, że wszystko to nieoficjalne wieści, zatem podchodzimy do nich z odpowiednim dystansem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się