Noc oczyszczenia. Premiera kolejnej części jeszcze w tym roku

0 komentarzy

Jeszcze w tym roku ukaże się kolejna część filmu Noc oczyszczenia.

Czasopismo Total Film udostępniło fotkę z nowej produkcji Noc oczyszczenia, przy okazji dzieląc się szczegółami na temat filmu. Fabuła The Forever Purge ma mieć miejsce po wydarzeniach, które miały miejsce w trzeciej odsłonie. Głównymi bohaterami zostaną Adela i Juan, którzy muszą uciekać przed grupą fanatyków. Antagoniści nie zamierzają porzucić idei mordowania ludzi w ramach krwawej, świeckiej tradycji.

Reżyserem produkcji został Everardo Gout, który pracował nad takimi widowiskami jak: Banshee, Luke Cage, Snowpiercer czy Mars. Za scenariusz będzie zaś odpowiedzialny James DeMonaco, którego filmowy dorobek obejmuje pozycje: Negocjator czy Król Staten Island. Wśród aktorów, którzy pojawią się na ekranie, zobaczymy m.in. takie sławy jak: Ana de la Reguera i Tenoch Huerta.

Premiera thrillera została zaplanowana na lipiec bieżącego roku. Produkcja miała zawitać do kina jeszcze w 2020, niestety koronawirus uniemożliwił zrealizowanie wstępnych założeń.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się