TOP 30 gier na Nintendo Switch

Wiedźmin 3 - Nintendo Switch
Publicystyka

30. Game Builder Garage

Jeśli chcielibyście sprawdzić się w roli małego twórcy gier lub chcecie swojej pociesze pokazać ten fragment gamingowego świata, pędźcie po Game Builder Garage. To w zasadzie gra-narzędzie, która pozwala przy pomocy układania bloczków tworzyć własne mini-produkcje i dzielić się nimi z całym światem.

29. Miitopia

Konsole Nintendo znane są z możliwości używania w wielu grach wideo awatarów Mii. Miitopia to klasyczny turowy RPG fantasy, który wykorzystuje wymieniony „ficzer”, aby przenieść Was i Waszych znajomych na wirtualne pole bitwy jako rycerzy, magów oraz innych wojów.

28. Octopath Traveler

Pozostając w temacie RPG fantasy, nie można przejść obojętnie obok przepięknego graficznie Octopath Traveler, który nietypowo łączy pixel art i trzy wymiary. Dobierając odpowiednio drużynę, poznacie historie każdego z jej członków, co szczególnie zachęca do ponownego przejścia kampanii fabularnej.

27. No More Heroes III

Ziemia została napadnięta przez kosmitów, a jej dalsze losy zależą od płatnego mordercy, który zrobił sobie 10-letnią przerwę od życia. Wcielając się w Travisa Touchdowna, spróbujecie pokonać 10-tkę złowrogich obcych. W grze nie brakuje emocjonujących walk, a także wielu aktywności pobocznych na zasadzie minigierek. Zanim jednak sięgniecie po ten tytuł, polecam zapoznać się najpierw z poprzednimi odsłonami oraz spin-offem.

26. Catherine Full Body

To niezwykła produkcja łącząca ze sobą elementy gry przygodowej i logicznej. Gracze wcielają się w młodego chłopaka, który skomplikował sobie życie romansem na boku. Z powodu poczucia winy dręczą go koszmary nocne będące jednocześnie kwintesencją samej rozgrywki.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie