Nintendo Switch – cena i dane techniczne długo pozostaną tajemnicą

Nintendo Switch – cena i dane techniczne długo pozostaną tajemnicą
Newsy Switch

Nintendo podało najnowsze plany dotyczące nowej konsoli.

Dzisiaj Nintendo rozmawiało z dziennikarzami w trakcie konferencji prasowej. Dowiadujemy się z niej, że prawdopodobnie do końca roku nie poznamy danych technicznych Nintendo Switch oraz ceny sprzętu. Te będą znane w przyszłym roku, bliżej premiery urządzenia.

Co do samego debiutu, to japońska firma ma zamiar dostarczyć do sklepów 2 mln urządzeń – powinno to zaspokoić początkowe potrzeby graczy. Ciekawa jest również inna informacja.

Otóż szef Nintendo Tatsumi Kimishima podaje, że Nintendo Switch nie będzie sprzedawane ze stratą, co oznacza że każdy pojedynczy egzemplarz, powinien na siebie zarobić. Zwykle na początku cyklu życia konsoli, producent sprzedaje sprzęt ze stratą, więc tym bardziej wypowiedź szefa Nintendo może dziwić, ale też wskazywać, że firma do produkcji konsoli nie będzie używać najnowszych i zarazem drogich zdobyczy technologicznych.

Fanka stworzyła pluszowe Nintendo Switch

AnnaTheRed opublikowała na swoim Twitterze kilka zdjęć pluszowego Nintendo Switch wykonanego na wzór psa. Ciekawa interpretacja? Jak najbardziej! Trzeba koniecznie dziewczynie pogratulować kreatywności.

AnnaTheRed napisała pod zdjęciami psiaka, że już nie może się doczekać marca i dlatego zrobiła własne Nintendo Switch. Czy maskotka ma jakieś dodatkowe funkcje? Tego niestety nie wiemy. Interesuje nas jednak bardziej to, jak do stworzenia pluszaka podejdzie Nintendo, które jak wiemy, nie lubi kiedy ktoś korzysta bez zgody firmy z ich projektów.

 

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie