Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Netflix sierpień – znamy pierwsze nowości

Pełen wykaz sierpniowych premier na Netfliksie zostanie ujawniony już niebawem. Tymczasem chcielibyśmy przyjrzeć się pierwszym oficjalnie ujawnionym tytułom.

Na pełną listę prezentującą sierpniową ofertę przyjdzie nam jeszcze poczekać przynajmniej kilka dni. Tymczasem Netflix ujawnił pierwsze kilka tytułów. Sprawdźmy, co zobaczymy na platformie w kolejnym miesiącu.

Początek sierpnia przyniesie stand-up autorstwa Sam Jay, która znana jest przede wszystkim z programu The Comedy Lineup. Artystka słynie z bezpośredniego poczucia humoru. Sam Jay zobaczymy na Netfliksie 4 sierpnia.

Natomiast jeśli chodzi o seriale, to w sierpniu zobaczymy między innymi The Great Heist (Kradzież stulecia). Będzie to thriller bazujący na prawdziwej historii – napadzie na bank centralny, do którego doszło w Kolumbii w 1994. Złodziejom udało się wynieść bardzo dużo pieniędzy, co doprowadziło do kryzysu w całym kraju. Poniżej publikujemy oficjalny trailer z produkcji.

Netflix sierpień 2020 – filmy

7 sierpnia zadebiutuje film Wytańcz to. Dzieło opowiada o losach Quinn Ackerman – bystrej, aczkolwiek trochę niezdarnej dziewczyny, która pragnie dostać się do wymarzonej szkoły. Aby to zrobić, musi nauczyć się tańczyć. Quinn jest zdeterminowana, by spełnić to marzenie. Główną rolę w produkcji gra Sabrina Carpenter – amerykańska aktorka i piosenkarka młodego pokolenia.

W kolejnym miesiącu zobaczymy także Power. Jest to film należący do gatunku science fiction. Trafiamy do Nowego Orleanu, gdzie sprzedawane są tajemnicze pigułki, które zapewniają przyjmującym supermoce. Przedziwny środek ma też różne efekty uboczne – na każdego działa inaczej i nie do końca wiadomo, czego może nabawić się osoba, która przyjmie pigułkę. Były żołnierz, nastoletnia dealerka i policjant postanawiają zbadać sprawę i uwolnić miasto od zagrożenia. Jedyną metodą, by to zrobić, jest samodzielne zażycie środka. Film zadebiutuje 14 sierpnia. Poniżej zobaczycie trailer.

21 sierpnia ma premierę Nocna przygoda. Produkcja opowiada o losach gospodyni domowej, która okazuje się być wykwalifikowanym złodziejem. Pewnego dnia kobieta zostaje porwana wraz z mężem. Córka i syn pragną uratować rodziców – mają na to tylko jedną noc.

W następnym miesiącu zobaczymy także Tajemnicze początki. To historia seryjnego mordercy – fana komiksów o superbohaterach, który w swoich zbrodniach inspiruje się opowieściami o herosach. Policjanci i dwójka nastoletnich fanów kultury popularnej próbują dopaść mordercę. Produkcja zadebiutuje 28 sierpnia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się