Najpierw stworzyli Clock Simulator. Teraz przyszedł czas na Hyperide

Hołd dla klasycznych arcadówek typu side scroller od dzisiaj na Nintendo Switch.

Kool2Play, warszawskie studio stojące za tak oryginalnymi tytułami jak Clock Simulator czy iHUGU prezentuje swoją kolejną produkcję. Tym razem jest to Hyperide, czyli hołd dla klasycznych arcadówek typu side scroller znanych z automatów.

W Hyperide gracz wciela się w dowódcę jednej z najszybszych kosmicznych jednostek, któremu przydzielono bardzo trudną misję ratunkową. Na jego drodze stanie wiele niebezpieczeństw takich jak asteroidy, czarne dziury, a także ciągle spadający poziom energii statku, uzupełniany przez zbierane po drodze kryształy energii.

Hyperide to wymagająca zręczności i refleksu podróż poprzez galaktyki i czarne dziury do najodleglejszych zakątków wszechświata. Głównym zadaniem jest ocalenie załogi transportowca. Aby tego dokonać gracz musi unikać asteroid, zbierać amunicję potrzebną do niszczenia przeszkód a także ratować wszystkich dryfujących w przestrzeni kosmicznej astronautów. Co więcej, wraz z postępem rozgrywki nasz statek będzie można modyfikować zmieniając jego wygląd wybierając jedną z pośród wielu dostępnych skórek.

Źródło: Materiał producenta

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.