Mobilne Planet of Heroes z nową kampanią, samouczkiem i nie tylko

Mobilne Planet of Heroes z nową kampanią, samouczkiem i nie tylko
Mobile Newsy

Rozpoczęła się kolejna runda testów gry MOBA na urządzenia mobilne.

Deweloper Fast Forward Studios i międzynarodowy wydawca My.com kontynuują wprowadzanie innowacji do gatunku prawdziwych gier MOBA na urządzenia mobilne i w tym celu rozpoczęli kolejną fazę publicznych testów tytułu Planet of Heroes.

Poprzez skrócenie średniego czasu rozgrywki do siedmiu minut, Fast Forward poprawiło wrażenia płynące z grania w tytuł na smartfonie. W obecnej fazie testów deweloperzy skupili się na dodaniu funkcji, o które prosiła społeczność. Dodano nowego bohatera, kampanię fabularną dla trybu PvE oraz dzięki rozbudowie samouczków ułatwiono start w grze poczatkującym graczom.

Do testów można dołączyć na urządzeniach z systemami iOS i Android. Fast Forward prosi graczy o pomoc w stworzeniu najlepszej MOBY na urządzenia mobilne! Dostęp do Planet of Heroes można otrzymać na tej stronie.

Nowe dodatki w Planet of Heroes:

Dozer:

Na polu bitwy pojawił się nowy bohater! Ważnym aspektem dla każdego gracza jest dopasowanie bohatera do preferowanego stylu gry. Dozer to ogromny humanoidalny nosorożec, który jest zdolny przyjąć ogromną liczbę obrażeń. Jest on idealnym wyborem dla graczy, którzy lubią pełnić rolę tanka na polu bitwy. Dozer nie będzie zadawał największych obrażeń w drużynie, ale jego przydatność na polu bitwy bierze się z jego umiejętności kontroli tłumu wrogów i ogromnego cielska, które jest żywą tarczą dla drużyny.

Planet of Heroes
Planet of Heroes

Samouczek:

Nie jest łatwo po mistrzowsku opanować grę MOBA. Aby ułatwić graczom wejście do gry, Fast Forward zrekrutowało ekspertów w tym gatunku, aby pomogli zbudować najlepszy samouczek dla nowych graczy. Potrzeba na to dużo czasu i treningów, ale samouczek tłumaczy podstawy gry i pozwala poczuć się pewnie podczas walki. Nie pokrywa on tylko tematu sterowania, lecz tłumaczy również, jak grać, operując różnymi stylami, używać run, dających przewagę graczom oraz walczyć z bossami.

Nowa kampania PvE:

Dodano pięć nowych misji fabularnych, w których gracze mogą odpocząć od intensywnych bitew PvP w napakowanym akcją trybie RPG. Na szukających wyzwania czeka tryb hard z silniejszymi przeciwnikami i większymi nagrodami. Graczom poleca się ponowne przechodzenie misji: każda próba będzie inna, a nagrody będą wprost proporcjonalne do osiągnięć.

Planet of Heroes to MOBA na urządzenia mobilne, starająca się uchwycić kwintesencję tego, co charakteryzuje gatunek w wersji na PC. Gra oferuje symultaniczną grę online, jak również asynchroniczny tryb offline. Sterowanie wykorzystuje maksymalnie możliwości urządzeń mobilnych, pomijając nienaturalne ruchy na rzecz przyjaznych użytkownikom schematom kontroli rozgrywki.

Źródło: materiał producenta

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie