Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Mission: Imposibble. Rozwścieczony Tom Cruise na planie filmu

Tom Cruise w bardzo ostrych słowach zwrócił się do członków ekipy filmowej, podczas kręcenia jednej ze scen w Mission: Imposibble.

Przypominamy, że 58-latek nie tylko występuje w widowisku, ale pełni także rolę producenta. Amerykański aktor zareagował bardzo impulsywnie gdy zaobserwował, że pracownicy nie utrzymają wymaganego dystansu społecznego w związku z pandemią. Wrzeszcząc na nich i używając mocnych słów:

I’m on the phone with every f*king studio at night, insurance companies, producers, and they’re looking at us and using us to make their movies. We are creating thousands of jobs, you motherfu*rs. I don’t ever want to see it again. Ever!

Cruise najpewniej słysząc gdy jedna z osób prosi o wybaczenie (nie słychać tego na nagraniu) irytuje się jeszcze bardziej. Stwierdza, że nie chce żadnych przeprosin. Sugeruje by wypowiedzieć je w stronę osób, które straciły domy i nie mają pieniędzy na studia swoich dzieci, bo biznes filmowy został zamknięty.

Co sądzicie o zachowaniu aktora, przesadził czy zachował się adekwatnie do sytuacji?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się