Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Miłość, seks & pandemia. Nowy film Patryka Vegi na zwiastunie

Produkcja Miłość, seks & pandemia kręcona podczas pandemii otrzymała zwiastun.

Tematyka filmu podejmuje temat samotności w czasie pandemii i opowiada o trudności w zbudowaniu silnej relacji opartej na miłości. Motywem przewodnim ma być próba uleczenia ludzkiej duszy.

Na ekranie zobaczymy takich aktorów jak: Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Mucha, Zofia Zborowska, Weronika Lesiak, Sebastian Dela, Dawid Czupryński czy Michał Czarnecki. Premiera została zaplanowana na rok 2021.

Patryk Sebastian Vega to reżyser i scenarzysta, a z wykształcenia socjolog. Odpowiada za takie filmy jak: Botoks, Kobiety Mafii, Pętla i Bad Boy, czy seriale: Pitbull, Twarzą w twarz bądź Ciemna strona miasta. Napisał także kilka książek, m.in. : Złe psy. Po ciemnej stronie mocy czy Służby specjalne. Podwójna przykrywka. Kontrowersyjny twórca otrzymał wiele nagród, w tym Węża za Botoks w kategoriach: Najgorsza reżyseria i najgorszy scenariusz oraz Żenujący film na ważny temat.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się