Xbox Game Pass xCloud - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Microsoft rejestruje nową grę. Chyba nie tego oczekujecie

Microsoft zarejestrował nową grę wideo w urzędzie własności intelektualnej. Niestety, nie jest to tytuł, na który mogli czekać fani marki.

Nowa generacja gwarantuje nie tylko mocniejszy sprzęt, ale też otwarcie granic twórcom gier wideo. Nowe iteracje znanych serii i zupełnie świeże marki pojawiają się na starcie każdej generacji, a producenci konsol walczą o dostęp do najlepszych gier.

Aktualnie w pozyskiwaniu nowych marek i deweloperów przoduje Microsoft i nie ogranicza się tylko do rozwoju Game Passa i wykupywania studiów. Okazuje się, że gigant z Redmond zarejestrował niedawno nową grę.

Niestety, nie jest to nowe Gears of War, spin-off Halo lub odsłona innej, znanej marki. Rzeczona gra nazywa się Impossible Quiz i jest dokładnie tym, na co brzmi. Co ciekawe, nie jest to nawet nowa produkcja, bowiem gra o identycznej nazwie znajduje się już w sklepie producenta. Znajdziecie ją tutaj.

Pojawia się teraz pytanie, po co właściwie Microsoft zarejestrował taką grę. Możliwe, że firma po prostu wykupiła markę i planuje rozwijać ją po swojemu. Istnieje też szansa na to, że to zwykły przypadek i zbieżność tytułów, jednak jest to raczej mało prawdopodobne.

Czas pokaże czym właściwie stanie się Impossible Quiz w rękach giganta z Redmond. Na ten moment możemy tylko snuć podejrzenia i teorie, a o dalszych losach tej bądź co bądź nieznanej marki przekonamy się wkrótce, o ile jakikolwiek projekt doczeka się ostatecznej realizacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się