Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Dobre wieści dla konsolowych fanów PUBG

Microsoft, wydawca gry PlayerUnknown’s Battlegrounds na konsolę Xbox One, informuje o udostępnieniu w programie testowym oczekiwanej przez społeczność graczy mapy Miramar.

Pustynna mapa Miramar do gry PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) jest obecnie dostępna dla wszystkich graczy w ramach programu testowego, przed publicznym udostępnieniem jej w wersji Xbox Game Preview, w maju tego roku. Dostęp do serwera testowego Miramar można uzyskać za pośrednictwem samodzielnego klienta serwera testowego, dostępnego do pobrania za darmo ze Sklepu Microsoft na konsoli Xbox One. Do gry wymagana jest gra PlayerUnknown’s Battlegrounds na konsolę Xbox One oraz konto Xbox Live Gold. Testy odbywać się będą do 30 kwietnia, do godziny 8:00 rano czasu polskiego.

Serwer testowy Miramar będzie zawierać nową, pustynną mapę, jak również nowe pojazdy i wyposażenie. Z uwagi na testowy charakter produkcji, niektóre cechy mapy mogą nie funkcjonować zgodnie z jej finalną wersją. Połączenie z serwerami testowymi będzie dostępe wyłącznie w wyznaczonym czasie, a gracze mogą doświadczać wydłużonych czasów oczekiwania w dołączeniu do rozgrywki, z uwagi na ograniczoną liczbę uczestników testów.

W trakcie programu testowego oraz po jego zakończeniu, zespół PUBG Community Team będzie zbierał informacje zwrotne od użytkowników. Producent gry zachęca uczestników do komentowania doświadczeń z gry, i zostawiania na forum pytań i sugestii. Z uwagi na społecznościowy charakter rozwoju PUBG, sugestie graczy posłużą do optymalizacji produkcji przed publiczną premierą w maju tego roku.

Pochodząca od twórców bestsellerowego fenomenu na komputery PC gra PlayerUnknown’s Battlegrounds rzuca graczy w środek zaciętej walki o przetrwanie, której celem jest pozostanie ostatnią osobą przy życiu. Skocz ze spadochronem na wielką, odległą wyspę, mając do dyspozycji tylko swój spryt i ubrania na grzbiecie. Eksploruj, zbieraj łupy i znajduj broń, a także korzystaj z pojazdów, by znajdować zapasy i zbroić się w przygotowaniu do dynamicznej walki. Ruszaj do bitwy w pojedynkę lub połącz siły z innymi graczami w trakcie dynamicznej walki, i sięgnij po zwycięstwo. Pokonaj każdego gracza na mapie i pozostań ostatnią osobą przy życiu.

Źródło: Microsoft, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%