Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Mamy zdjęcia z czwartego sezonu Stranger Things!

Do sieci trafiły ujęcia z planu filmowego, na którym powstaje Stranger Things.

Ujrzeć możecie na nich kultowych bohaterów, znanych ze szklanego ekranu. Zobaczycie np. Maxa, Robina i Steve’a. Bohaterowie wychodzą z wypożyczalni kaset video, w oparciu o udostępnione materiały, ciężko powiedzieć coś więcej o scenariuszu. Twórcy zdradzili niemniej, że jedną z centralnych postaci w nowych epizodach serialu będzie Hopper. Nie wiadomo też, czy nie powróci potwór z Drugiej Strony.

Pracę nad czwartym sezonem serialu rozpoczęto w lutym 2020 roku, koronawirus wymusił jednak wstrzymanie prac. Joe Keery grający Steve’a Harringtona, stwierdził, że dzięki większej ilości czasu, udało się dopracować scenariusz.

Stranger Things to film, którego fabuła rozgrywa się w latach 80 XX wieku. Mamy do czynienia z horrorem z elementami science-fiction, który zdobył serca fanów na całym świecie. Chwalono chociażby odniesienia do popkultury z tamtego okresu, m.in. przez nawiązania do słynnych klasyków znanych z ubiegłego wieku Na pewno doczekamy się kolejnych sezonów, czwarty nie domknie bowiem wszystkich wątków.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się