Lords of the Fallen – rozdzielczość na PS4 wyższa niż na Xboksie One

Obie edycje gry wyglądają niemal identycznie.

Lords of the Fallen będzie działać w rozdzielczości 900p na Xbox One i 1080p na PlayStation 4 – przyznał dyrektor kreatywny tytułu Tomasz Gop w rozmowie z serwisem VideoGamer. – Poza tym obie wersje niczym się nie różnią – dodał.


Studio City Interactive informowało wcześniej, że zarówno na konsoli Microsoftu oraz Sony dąży do uzyskania rozdzielczość 1080p. W przypadku Xboksa One okazało się to niestety nieco trudniejsze.

Tomasz Gop poinformował również, że Lords of the Fallen jest już na ukończeniu i deweloper pracuje nad ostatnimi szlifami tytułu. – Gra jest już po certyfikacji w Stanach Zjednoczonych na PlayStation – zaznaczył.

Premiera Lords of the Fallen została zaplanowana na 31 października tego roku. Tytuł pojawi się nie tylko na konsolach nowej generacji, lecz również na PC (zobaczcie wymagania sprzętowe, które do najniższych nie należą). Więcej informacji o grze znajdziecie tutaj.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • sknerus

    180p różnicy to nie tak wiele, co innego by było przy 900 a 4k, ale tak jak teraz to jest mała różnica nie wpływająca na jakość grafiki. Gra ma tyle atutów że taki mały element nie sprawi by była nie do przyjęcia. Dostępne materiały przemawiają na jej korzyść, jeżeli wygląda tak jak ją pokazują to oczekuję dobrej zabawy.

  • Grześ

    W sumie to taki nie za duży szczegół. Między 1080p a 900p aż takiej diametralnej różnicy nie ma. Wiadomo ludzie i tak będą najeżdżać na same platformy że XBOX to taki a PS taki. Dla mnie to nie ma jakiegoś wielkiego znaczenia. Jak ktoś ma XBOX ONE to będzie musiał się zadowolić rozdzielczością 900p, zaś gracze mający PS4 będą się cieszyć trochę lepszą rozdzielczością. Nie wiem czemu ale grafika ostatnio stała się bardzo dużym wyznacznikiem właśnie czy gra jest dobra czy nie, a przecież nie o to tutaj chodzi.

1 Shares
Share1
+1
Tweet